• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 850 4 200 300

dask zorunlu deprem sigortasi

Dask, deprem sigortasının kısaltılmasıdır. Genel olarak diğer sigortaların aksine kar amacı gütmeyen bu sigorta biçiminde ortak bir sigorta havuzu oluşturulmaktadır. Olası bir afet durumunda zararlarınızı karşılayabilmek için konutunuza mutlaka Dask sigortası yaptırmalısınız. Ülkemizde geçmiş senelerde yaşanılan depremler ve deprem haritası göz önünde bulundurulduğunda, deprem riskinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda özellikle Marmara, Ege ve Doğu anadolu başta olmak üzere tüm bölgelerimizde yaşayanlar dask sigortası yaparak evlerini depreme karşı güvence altına alabilirler.

Dask Sigortasına Nasıl Başvuru Yapabiliriz

Sitemiz üzerinde yer alan dask fiyat teklif formunu doğru bir şekilde doldurarak ekibimiz formu değerlendirerek anlaşmalı acenteliklerimizin fiyatlarını sorgulayarak en kısa sürede sizinle iletişime geçerek en iyi fiyat tekliflerini sizlere sunacaktır. Sigorta işleminiz başarıyla tamamlandıktan sonra tüm gerekli evraklar önce mail adresinize daha sonra da ev adresinize posta ile gönderilmektedir.

Dask Sigorta

Evet

zorunlu trafikbanner

Gelen Aramalar: deprem sigortası nedir, dask, zorunlu deprem sigortası, dask sigortası hesaplama, deprem sigortası fiyatları, dask sigortası için gerekli evraklar, dask ödeme, dask fiyatları, zorunlu deprem sigortası nedir, dask sigortası.

trafik sigortasi

kasko sigortasi

konut sigortasi

isyeri sigortasi

dask sigortasi

insaat sigortasi

nakliyat sigortasi

bireysel emeklilik sigortasi

ferdikaza sigortasi