• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 850 4 200 300

kasko sigortasi banner

Kasko, araç sigortalarından biridir ve aracınızın kazalar sonucunda oluşabilecek zararların karşılanmasını sağlamaktır. Herhangi bir motorlu kara taşıtının araç sahibinin haberi olmadan hasara uğraması, yanması, çalınması vb. durumlarda araç sahibine tazminat ödenmesini sağlamaktadır. Kasko karşı araçtaki hasarı değil, size ait araçtaki hasarı teminat altına alır. Araç kasko sigortasının amacı, sigorta ettirene ait motorlu aracın uğrayacağı zararları tazmin etmektir. Kasko isteğe bağlı bir sigorta türüdür. Aracın çalınması, yanması gibi standart teminatların dışında araç sahibinin isteği ile eklemeler yapılabilir, sigorta kapsamı genişletilebilir.

Poliçede ek bir madde bulunmadığı sürece aracın kaskosu sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Kasko fiyatları, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından araçların marka, model ve üretim yılına göre hazırlanan araç kaskosu değer listesine göre tespit edilir. Aracınıza özel fiyat tekliflerini görmek için kasko sigortası fiyat teklif formunu doldurarak öğrenebilirsiniz.

 

Kasko

Evet

trafik sigorta

Gelen Aramalar: kasko sigortası fiyatları, kasko şirketleri, kasko nedir, kasko fiyatları 2016, en uygun kasko fiyatları, kasko ve kasko sigortası, araç sigortası, kara taşıtları kasko sigortası, kasko sigortası fiyat teklifi al, araç kasko sigortası, online kasko sigortası teklifi al.

trafik sigortasi

kasko sigortasi

konut sigortasi

isyeri sigortasi

dask sigortasi

insaat sigortasi

nakliyat sigortasi

bireysel emeklilik sigortasi

ferdikaza sigortasi