• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 850 4 200 300

tamamlayici sağik sigortasi

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sigortalıların, sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıklarına ait muayene, tetkik ve tedavi giderlerini, poliçede belirtilen teminatların kapsamı ve limitleri, Sosyal Güvenlik Kurumu geri ödeme kuralları ve özel şartlar dahilinde karşılar. Bu poliçeye sahip olarak, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı geniş kurum ağımızdan faydalanabilir, özel hastanelerde fark ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla devlet hastanelerinden ve Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı özel hastanelerden fark ödemeden hizmet almanızı sağlar. Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması bulunan dilediğiniz özel sağlık kurumunda, istediğiniz doktordan hizmet alabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’yla Sosyal Güvenlik Kurumu teminatının üzerinde olan yüksek maliyetli sağlık harcamalarındaki farkı ödemek zorunda kalmazsınız.

 

zorunlu trafikbanner

Gelen Aramalar: sağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, destekleyici sağlık sigortası, özel sağlık sigortası poliçesi, sağlık hizmeti, özel sağlık sigortası.

trafik sigortasi

kasko sigortasi

konut sigortasi

isyeri sigortasi

dask sigortasi

insaat sigortasi

nakliyat sigortasi

bireysel emeklilik sigortasi

ferdikaza sigortasi