• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 850 4 200 300

zorunlu trafik sigortasi

Trafik sigortası ilgi ve yasalar gereği her aracın yaptırma zorunluluğu bulunan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortasındaki amaç herhangi bir kaza olasılığında aracınızın karşı tarafa vereceği zararın bir miktarını karşılamasını sağlamaktır. Kasko'dan farkı ise budur kasko kendi aracınızın maliyetlerini karşılarken trafik sigortası ise karşı aracın da zararlarını belli bir miktar azaltmaktadır. Eğer aracınızın zorunlu trafik sigortası yoksa yasal olarak trafiğe çıkmanız suçtur. Bunun fark edilmesi olasılığında araç bağlanır ve trafikten men edilir.

Trafik sigortası sadece üçüncü şahıslara verilen zararları karşılamaktadır. Yani aracınızın kaskosu olmasa bile trafik sigortası kesinlikle olmalıdır. Kazanç Sigorta sizler için en uygun trafik sigortası fiyatlarını belirleyerek hizmetlerine devam etmektedir. Sigorta şirketleri Trafik sigortasını kendi istatistiklerini baz alarak yaparlar. Bu nedenle bazı araçlarda ucuz fiyat olurken bazı araçlarda daha fazla trafik sigortası fiyatları çıkartmaktadır. Size uygun trafik sigortası için sitemizde bulunan trafik sigortası fiyat teklifi formunu doldurarak öğrenebilirsiniz. Fiyat teklifi formunuz hemen dikkate alınarak en kısa süre zarfında sizlere dönüş yapılacaktır.

 

Trafik Sigortası Fiyat Teklif Formu

Evet

zorunlu trafikbanner


Gelen Aramalar: trafik sigortası, trafik sigortası teklif al, trafik sigortası sorgulama, en uygun trafik sigortası, araç sigorta sorgulama, zorunlu trafik sigortası, sigorta, trafik sigortası fiyatları, zorunlu trafik sigortası fiyat teklifi al, online trafik sigortası teklifi, araç sigorta hesaplama.

trafik sigortasi

kasko sigortasi

konut sigortasi

isyeri sigortasi

dask sigortasi

insaat sigortasi

nakliyat sigortasi

bireysel emeklilik sigortasi

ferdikaza sigortasi